Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

SEO hizmetimiz; markanızın arama motorlarında (google, yandex, bing vs.) organik olarak üst sıralarda yer alarak daha fazla trafik çekmenize ve daha fazla kişiye ulaşmanıza olanak sağlayan hizmetin genel adıdır. SEO kelimesinin anlamı “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Sabır ve bir o kadar emek gerektiren bu hizmet sonucunda marka değeriniz artacak ve emeğinizin karşılığını dijitalde daha fazla trafik çekerek alacaksınız. Arama motoru optimizasyonu, doğru hareket edilmediği halde markanıza ve web sayfanıza zarar verebilir bu yüzden uzman bir ekiple çalışmanız her zaman sizin faydanıza olacaktır.

SEO Hizmetimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO Hizmetinin Markamıza Katacağı Değerler Nelerdir?

SEO çalışması; dijital pazarlama konuları içerisinde uzun vadede daha kârlı bir yatırım aracı olarak kabul edilmektedir. Bunun sebebi yapılan arama motoru optimizasyonu çalışması markanız adına en fazla trafiğin çekildiği, en fazla faydalı olacak anahtar kelimeleri belirleyerek yapılması ve başarılı olunduğu takdirde sayfanızı ziyaret eden kişiler sizler için potansiyel gelir kaynağı olacak olmasıdır.

SEO ve SEM Arasındaki Farklar Nelerdir? Hangisini Tercih Etmeliyim?

SEM’in açılımı ” Search Engine Marketing” yani “Arama Motoru Pazarlamacılığı” anlamına gelmektedir. Özetle SEM, arama motorlarında anahtar kelimeyi girdiğinizde “Sponsorlu” olarak belirtilen sonuçlardır. Gedos SEO ekibi, markalar ile yaptıkları görüşmeler sonucunda bir yol haritası belirlemektedir. Bu görüşmeler neticesinde sunulan raporlar ve bizim hangisini önerdiğimiz yer almaktadır. SEO hizmeti uzun vadede daha yararlı olabilmektedir, SEM hizmeti sonucunda yer alan bağlantılara tıklayan ziyaretçiler arama motorunun sizden ücret kesmesi anlamına gelmektedir. Lütfen iletişime geçiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Aradığınız bilgiyi bulamadınız mı? Bizimle telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.