Biz Kimiz?

Gedos Web Tasarım; 2009 senesinde hobi olarak web tasarım ile ilgilenerek çeşitli amatör web siteleri kuran, 2015 senesinden itibaren bu hobiyi meslek olarak gören bir grup girişimci arkadaşın kurmuş olduğu web tasarım ajansıdır. Bünyemizde 360° ofis kavramına uyacak şekilde çeşitli alanlarda eğitimlerini tamamlamış ve bulundukları piyasada kendisini kanıtlamış ekip arkadaşlarımız yer almaktadır.

Web Tasarım

Gedos Web Tasarım ekibimiz markanız için uygun bir tema belirleyerek veya isteğiniz doğrultusunda sıfırdan tasarım oluşturarak WordPress tabanlı web sayfaları oluşturabilir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Gedos SEO ekibimiz, markanız için SEO çalışmaları yaparak arama motorlarında üst sıralara yükselmenizi ve daha fazla trafik almanızı sağlayabilir, site içi SEO uyumlu optimizasyon işlemi gerçekleştirilmiş web sitesi oluşturabilir.

Grafik Tasarım

Gedos Grafik Tasarım ekibimiz, markanız için yaratıcı fikirler üreterek sosyal medya yönetimi, logo, kartvizit, broşür, banner, katalog vb. grafikerlik konularında sizlere profesyonel hizmet sağlayabilir.

Web Tasarım Yapım Aşamalarımız

Markanız Hakkında Araştırma

Markanız hakkında hedef anahtar kelimesi, rakip analizi gibi araştırmalar yaparak site içerisine girilecek konu başlıklarını içerik editörlerimiz ile beraber oluşturuyoruz.

Grafik Tasarım

İsteğiniz doğrultusunda grafikerlerimiz tarafından logo tasarımı oluşturuyor, site içerisine gireceğimiz bilgilere uygun görseller hazırlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Yapılan tüm çalışmalar SEO kurallarına göre yapılmakta olup site bitiminde Google Search Console ve Google Analytics kayıtlarınız yapılarak gerekli tüm şifreler marka temsilcisine teslim edilir.