Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal web site tasarımı hizmetimiz; var olan web sitenizi yenileyerek veya yeni oluşturduğunuz markanın kurumsal kimliğini oluşturarak dijital dünyada var olmasını sağlayan en önemli adımlardan biridir. Her bütçeye ve isteğe göre şekillenen hizmetimizi ağırlıklı olarak ekonomik olması açısından WordPress alt yapısını kullanarak vermekteyiz. Dileyen müşterilerimiz için sıfırdan tasarım yapılmaktadır.

Web Site Tasarımı Kurallarımız

Gedos web tasarım ekibi olarak, çalıştığımız tüm web sayfalarının SEO kurallarına uygun olarak yapılmasına dikkat ediyoruz. SEO kurallarına uyularak yapılan web site tasarımlarının marka açısından önemli faydaları dokunmaktadır.

Hedef Kitleye Uygun Çalışma

Anahtar kelime analizleri yapılarak ulaşılmak istenilen kitleye yönelik çalışma yapılır.

Site İçi SEO Uyumu

Site içi SEO kurallarına dikkat edilerek markanın arama motorlarındaki organik yükselişi için uzun vadede olumlu olarak etkilenir,

Site İçeriği Rakip Sitelerden Kopyalanmaz

Kopya içeriklerden kaçınılarak rakip sayfalardan farklı içerikler ile müşterilere aynı bilgiler sunulmaz

Uzun Vadede Olumlu Geri Dönüş

SEO hizmeti almak isteyen markaların site içi SEO uyumu için ikinci bir çalışma yapılmasının önüne geçilir.

E-Ticaret Web Site Tasarımı

E-Ticaret web sitesi tasarımı hizmetimiz; çeşitli pazar yerlerindeki girişimlerini kendi web sayfası üzerinden komisyon ödemeksizin satmak isteyen girişimcilerin tercih ettiği, kendi istekleri doğrultusunda tasarımı ve çeşitli entegrasyonları yapılan sitelerdir. Güvenilirliğin en üst düzeyde tutulması gerekilen e-ticaret siteleri için lisanslı tema ve eklentiler kullanmaktayız.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Aradığınız bilgiyi bulamadınız mı? Bizimle telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.