Grafik Tasarım

Gedos Grafik Tasarım ekibimiz; logo tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür ve katalog tasarımları, kurumsal kimlik tasarımları gibi konularda hizmet veren, her biri üniversite eğitimini tamamlayan ve kendini kanıtlamış insanlardan oluşan arkadaşlarımızdır. Web site tasarımlarınızı yaparken slider, banner, logo tasarımı gibi konularda uzman ekibimiz ile koordineli şekilde hareket etmekteyiz.

Grafik Tasarım Sürecimiz

Grafik tasarım hizmeti, markanızın kimliğini oluşturmada önemli bir rol oynamaktadır. Dönemin gerektirdiği modern çalışmaları göz önünde bulundurarak markanız hakkında araştırmalar yapılır, kaliteli çözümler üretilmeye özen gösterilir.

Hedef Kitleye Uygun Çalışma

Hedef kitle araştırılarak fikirler bulunur ve marka temsilcisi ile paylaşılır. Çalışmanın süresine göre fiyat ve performansımız değişiklik gösterebilmektedir.

Teslim Süreci

Anlaşılan tarihte ve şekilde dosyalar marka temsilcisine onaya sunulur.

Ön Çalışma

Marka temsilcisi ile görüşülen detaylar hakkında ön çalışma yapılır ve her aşamada marka temsilcisine bilgi verilir. Bu sayede marka tarafından istenmeyen tasarımların önüne daha erken geçilmiş olur.

Son Revizyon

Marka temsilcisinden gelen ekstra bir yorum söz konusu ise ekip arkadaşlarımız tasarımı tamamen değiştirmeden son revizyonu yaparak tekrar sunar ve teslim gerçekleştirilir.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Aradığınız bilgiyi bulamadınız mı? Bizimle telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımız vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.